• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

دفتر باربری و اتوبار سرو تهران در تجریش 

باربری تجریش | اتوبار تجریش | باربری ارزان قیمت

اتوبار ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه تجریش. باربری و اتوبار سرو تهران با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در تجریش می باشد. این اتوبار با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند.

قبل از جابجایی باید کامبون مناسبی را اجاره کنید. در اینجا باید به دو نکته توجه داشته باشید. اول اینکه کامیونی را که انتخاب می کنید متناسب با حجم بارهایتان باشد. دوم اینکه کامیون را از شرکت باربری اجاره کنید که در کنار خدمات با کیفیت هزینه های منصفانه و مقرون به صرفه ای داشته باشد. باربری و اتوبار سرو شعبه تجریش در این موارد بهترین انتخاب است.

تا کنون در حمل و نقل دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل منزلتان،محصولات تولیدی و یا هر آنچه را که قصد جابه جایی آن را دارید دچار خسارت و خرابی ناشی از جابه جایی شده است ؟

حادثه خبر نمی کند.

نگرانی سلامت کالا در هنگام تحویل یکی از دغدغه های اصلی مربوط به سفارش دهندگان و سفارش گیرندگان حمل و نقل بارها می باشد.

سرو این مشکل را حل کرده و بیمه حمل و نقل را به عنوان راه حلی برای این معذل انتخاب نموده است. البته این نکته را باید یاداور شویم که باربری و اتوبار سرو همیشه ایمنی را سرلوحه کار خود قرار می دهد .

اطمینان را از ما بخواهید. ما حتی آینده را نیز برای شما پیش بینی کرده ایم. سرو

می خواهیم از پله های موفقیت یک به یک بالا برویم . با شما، همراه با شما. سرو

باربری و اتوبار سرو هزینه باربری را با توجه به نرخ اتحادیه باربری حساب می نماید تا مشتری مداری را رعایت کرده باشد . باربری تجریش به شما توصیه می کند برای حمل بارهای اندک خود از وانت تلفنی تجریش استفاده کنید. با استفاده از وانت تلفنی تجریش می توانید لوازم خود را با هزینه کمتری جابه جا کنید.

شماره های تماس دفتر اتوبار و باربری در تجریش : 22096824

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction