• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار دربند

باربری دربند | اتوبار دربند | وانت تلفنی دربند

باربری و اتوبار دربند آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد. باربری و اتوبار به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار می باشد. باربری و اتوبار دارای مجوز از اتحادیه و وهمچنین 15 سال سابقه کار می باشد که همین امر موجب گشته است که باربری دارای تجارب فراوانی در زمینه حمل بار باشد و بتواند به مشتریان خود در داشتن یک اسباب کشی راحت کمک نماید.

باربری و اتوبار در استخدام نمودن افراد, به امانت داری, صبوری و بسیاری آیتم های دیگر توجه می کند. باربری و اتوبار بارها و اثاثیه ها را هم در سطح استان تهران جابجا می کند هم به سایر استان های کشور نیز بار می زند. باربری بار ها و اثاثیه را به صورت رایگان بیمه مینماید و هزینه باربری به هر نقطه ای از کشور را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می کند.

باربری و اتوبار سرو با توجه به حجم متفاوت وسایل و بارها انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است. باربری و اتوبار دربند برای رفاه حال مشتریان عزیز، خدمت بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد.

باربری و اتوبار دربند به شما توصیه می کند قبل از جابجایی لوازم الکترونیکی و صوتی-تصویری حتما اتصالات مربوط به کابل ها را بررسی کنید و نحوه اتصال آنها را به خاطر بسپارید تا در هنگام نصب در محل جدید دچار مشکل نشوید. باربری و اتوبار دربند

ویژگی های که باربری و اتوبار دربند را از سایر باربری ها متمایز می کند عبارتند از:

  1. ارائه بیمه نامه حمل و نقل
  2. بسته بندی لوازم
  3. حمل بار شرکت ها
  4. حمل بار سنگین
  5. هزینه های ارزان و .....

شماره تماس باربری و اتوبار دربند : 22096794

باربری دربند
باربری و اتوبار دربند
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction