• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

دفتر باربری و اتوبار سرو تهران در شهرک محلاتی

باربری شهرک محلاتی | اتوبار شهرک محلاتی | وانت تلفنی

تمام خانوادهای ایرانی در طول زندگیشان حداقل یکبار با اسباب کشی منزل روبرو می شوند. چندین سال تجربه و اعتماد شما همشریان عزیز دلیل بر این ادعای ماست. باربری و اتوبار منطقه یک 1 شهرک محلاتی تهران. امید و آرزوی سرو بار تنها رضایت شماست.

باربری شهرک محلاتی آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای ساکنین استان تهران می باشد. باربری شهرک محلاتی به صورت شبانه روزی و در تمام ایام هفته آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار می باشد.

باربری شهرک محلاتی دارای مجوز از اتحادیه و وهمچنین 15 سال سابقه کار می باشد که همین امر موجب گشته است که باربری دارای تجارب فراوانی در زمینه حمل بار باشد و بتواند به مشتریان خود در داشتن یک اسباب کشی راحت کمک نماید. باربری شهرک محلاتی در استخدام نمودن افراد, به امانت داری, صبوری و بسیاری آیتم های دیگر توجه می کند.

باربری شهرک محلاتی بارها و اثاثیه ها را هم در سطح استان تهران جابجا می کند هم به سایر استان های کشور نیز بار می زند. باربری بار ها و اثاثیه را به صورت رایگان بیمه مینماید و هزینه باربری به هر نقطه ای از کشور را با توجه به نرخ تعیین شده توسط اتحادیه حساب می کند.

باربری شهرک محلاتی سرو با توجه به حجم متفاوت وسایل و بار ها انواع وسایل نقلیه باربری را در مجموعه کاری خود قرار داده است. باربری و اتوبار شهرک محلاتی دارای ناوگان مجهز برای حمل و نقل اثاثیه و بار را دارا می باشد. ماشین های این باربری مسقف و موکت کاری شده می باشند. این باربری دارای کامیونهای بزرگ و بروز تا وانت بار و نیسان بار می باشد. باربری و اتوبار شهرک محلاتی

شماره تماس دفتر شهرک محلاتی:22096794

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction