• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار سرو 

باربری شهرک نفت | اتوبار شهرک نفت 

باربری و اتوبارشهرک نفت با توجه به تقاضای مردم برای باربری ساعات کاری خود را افزایش داده و به صورت 24 ساعته و در کل ایام هفته حتی روز های تعطیل آماده خدمت گذاری به ساکنین شریف شهرک نفت می باشد .

باربری و اتوبارشهرک نفت با سابقه ای که در طی سال ها باربری به دست آورده است سعی دارد تا خدمات خود را با دقت ، تضمینی ، با کیفیت بالا به مشتریان عزیز ارائه دهد . باربری و اتوبارشهرک نفت برای جلوگیری از وقوع هرگونه مشکلی همیشه سعی نموده است تا با نهایت دقت کادر باربری خود را انتخاب نماید. باربری و اتوبارشهرک نفت تمامی هزینه های مربوط به بخش های مختلف باربری را با توجه به نرخ های تعیین شده توسط اتحادیه ارائه می نماید .

باربری و اتوبارشهرک نفت با توجه به قوانین باربری قبل از بار زدن اثاثیه های شما عزیزان ، تمامی وسایل را به صورت رایگان بیمه می نماید . باربری و اتوبار شهرک نفت بارها و اثاثیه های شما عزیزان را هم در سطح استان تهران و هم به دیگر استان های کشور بار می زند .

باربر و اتوبار شهرک نفت همواره مشتری مداری و رعاین حق مشتریان باربری را سر لوحه خود قرار داده و دلیل موفقیت خود در عرصه باربری و اتوبار را مشتری مداری باربری خود می داند.وانت تلفنی باربری شهرک نفت

باربری و اتوبار شهرک نفت دارای رانندگانی ماهر و آشنا با مسیر می باشد . باربری شهرک نفت دارای انواع ماشین های باربری می باشد. اتوبار شهرک نفت با توجه به حجم بار وسیله نقلیه مورد اتیاج شما را برایتان فراه می کند.

شماره تماس باربری و اتوبارشهرک نفت : 22096794

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction