• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

دفتر باربری و اتوبار سرو تهران در شمیرانات 

باربری شمیرانات | اتوبار شمیرانات | وانت تلفنی شمیرانات

برخی از افراد در طول زندگی خود هیچگاه جابجا نمی شوند برخی دیگر اما به دنبال یافتن شغل، محیط، خانه و یا حتی آب و هوای بهتر بارها جابجا می شوند. این تغییرات و جابجایی می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد اما قبل از این تغییرات برخی کارهای اثاث کشی باید صورت گیرد که ممکن است برای شما خسته کننده باشد.

اتوبار ارزان و سریع، حمل و نقل بار و اثاثیه منزل در داخل شهر تهران در منطقه شمیرانات .باربری و اتوبار سرو تهران با بیش از 20 سال سابقه در حمل و نقل آماده ارائه خدمات به شهروندان تهرانی ساکن در شمیرانات می باشد. این باربری با بهره گرفتن از کادر مجرب و ناوگان حمل و نقل مجهز حمل و نقل ارزان، سریع و مطمئن بار شمار را تضمین می کند . باربری و اتوبار شمیرانات وسایل شما را در زمان مقرر شده و با رعایت نکات ایمنی به مقصد می رساند .

هر خانواده ایرانی حداقل یک بار با اثاث کشی روبه رو بوده است. برنامه ریزی برای جمع آوری و بسته بندی کالاها امری زمانبر و دردسرساز است. باربری شمیرانات از این مسئله کاملا آگاهی دارد لذا از صفر تا صد کارهای اثاث کشی از بسته بندی تا تخلیه بار و چینش لوازم در محل جدید را برای شما انجام می دهد. وانت تلفنی شمیرانات

تا کنون در حمل و نقل دچار مشکل شده اید؟ کالای شما، وسایل منزلتان،محصولات تولیدی و یا هر آنچه را که قصد جابه جایی آن را دارید دچار خسارت و خرابی ناشی از جابه جایی شده است ؟آیا نگران هستید که وسایل خود را دوباره به باربری بسپارید ؟ باربری سرو اتوبار با سال ها سابقه به شما عزیزان سلامت کالای شما تا زمان رسیدن به مقصد و تخلیه بار تضمین می کند .

باربری و اتوبار سرو شعبه شمیرانات برای صرفه جویی در وقت، هزینه و جابه جایی بدور از استرس قطعا بهترین انتخاب است. باربری و وانت تلفنی شمیرانات

حادثه خبر نمی کند :

نگرانی سلامت کالا در هنگام تحویل یکی از دغدغه های اصلی مربوط به سفارش دهندگان و سفارش گیرندگان حمل و نقل بارها می باشد. سرو این مشکل را حل کرده و بیمه حمل و نقل را به عنوان راه حلی برای این معذل انتخاب نموده است.

ما همیشه یک راه حل داریم:

آیا لوازم شما شامل کالاهای سنگین و شکننده، کالاهای پزشکی، حساس به دما و یا حیوانات خانگی هستند که نیاز به مراقبت بیشتری دارند؟ نگران نباشید باربری و اتوبار شمیرانات همواره خدمات باربری و راه حل های مناسبی را برای این گونه مواقع در نظر گرفته است.

باربری و اتوبار شمیرانات به شما توصیه می کند صورتحساب خود را بررسی کرده و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود مطمئن شوید:

  1. تعداد کالاهای حمل شده
  2. خدمات درخواست شده 
  3. نوع وسیله نقلیه

می خواهیم از پله های موفقیت یک به یک بالا برویم . با شما، همراه با شما. اطمینان را از ما بخواهید. ما حتی آینده را نیز برای شما پیش بینی کرده ایم. سرو

شماره تماس دفتر اتوبار و باربری در شمیرانات : 22096824

 

باربری ارزان
باربری و اتوبار شمیرانات

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction