• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار سرو شعبه استخر

باربری استخر | باربری تهران به شهرستان | باربری پیشتاز

باربری و اتوبار استخر به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام سال آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار برای عزیزان ساکن استان تهران می باشد. افرادی که به دلیل مشغله کاری نمی توانند در طول روز جابجایی را انجام دهند نگران نباشند. هر زمان که شما بخواهید ما برای ارائه خدمات آماده هستیم. باربری و اتوبار استخر

باربری سرو با در نظر داشتن خطرات و خساراتی که ممکن است در طی حمل و جابجایی بار با وسایل نقلیه رخ دهد تمامیوسایل شما عزیزان را به صورت رایگان بیمه می کند تا نگرانی شما در ارتباط با خسارت وارده احتمالی را برطرف سازد.

باربری علاوه بر بیمه رایگان از کادری ماهر و صبور در زمینه اسباب کشی و رانندگی وسایل نقلیه را در کادر خود قرار داده است. در صورت تمایل شما عزیزان کارکنان باربری و اتوبار استخر کار بسته بندی لوازم را برای شما انجام می دهند.

یکی از دلایل مهم در بسته بندی وسلامت اجناس نوع، جنس و مقاومت کارتون استفاده شده در بسته بندی است. باربری استخر برای بسته بندی از کارتون های 5 لایه و همچنین کارتون مخصوص بسته بندی لباس -رگالدار- استفاده می کند.

باربری و اتوبار استخر به شما توصیه می کند هنگامی که قصد اثاث کشی دارید تغییر آدرس خود را به ادارات مربوطه از جمله شرکت برق و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت و ... اطلاع دهید تا زمانیکه به خانه جدید نقل مکان می کنید همچنان به این خدمات دسترسی داشته باشید. باربری و اتوبار استخر

شماره تماس با باربری سرو :88584613

باربری استخر
باربری و اتوبار استخر
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction