• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار سرو شعبه دامپزشکی

باربری دامپزشکی | باربری تهران به شهرستان | باربری اینترنتی

باربری و اتوبار دامپزشکی آماده ارائه خدمات حمل و نقل و باربری به تمامی مناطق تهران و سراسر کشور می باشد. سرو اتوبار با داشتن سال ها سابقه به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات حمل و نقل و باربری می باشد. باربری سرو  برای آرامش خاطر شما عزیزان وسایل شما را به صورت رایگان بیمه مینماید. 

دوام و پایداری سرو با توجه به اعتمادی است در طول این سال ها شما عزیزان به ما داشته اید, و مسلما ما همیشه و در همه حال سعی داشته ایم که کیفیت کار خود را در تمام مراحل بالا نگه داریم.

باربری و اتوبار دامپزشکی خدمات تخلیه بار و چینش لوازم در منزل جدید را نیز برای شما انجام می دهد. زمانی که باربری به شهرستان است به دلیل خستگی ناشی راه شما به فردی نیاز دارید تا بارها را برای شما خالی کند. شما می توانید با خیالی آسوده منتظر بمانید تا کارکنان این باربری در کوتاه ترین زمان ممکن بارها را برای شما خالی کنند.

باربری و اتوبار دامپزشکی به شما توصیه می کند زمانیکه قصد اثاث کشی دارید تغییر آدرس خود را به ادارات مربوطه از جمله شرکت برق و شرکت های ارائه دهنده خدمات اینترنت و .. اطلاع دهید تا زمانیکه به خانه جدید نقل مکان می کنید همچنان به این خدمات دسترسی داشته باشید. باربری و اتوبار دامپزشکی

شماره تماس باربری دامپزشکی :  88584613

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction