• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار سرو شعبه کارون

باربری کارون | اتوبار کارون | وانت تلفنی کارون

باربری و اتوبار کارون آماده ارائه خدمات باربری و حمل و نقل به سراسر نقاط استان تهران و سایر استان های کشور می باشد .

باربری و اتوبار سرو با در نظر گرفتن کادری ماهر و صبور در زمینه اسباب کشی به فکر شما عزیزان است تا محیطی آرام و بدون استرس برای شما عزیزان فراهم آید .از کارگران ماهر ما در هر زمینه ای از مراحل اسباب کشی که کمک بخواهید آنها با تمام وجود آماده ارائه تجربیات خود به شما عزیزان می باشند .

باربری سرو با در نظر گرفتن این مسئله که امکان آسیب دیدگی وسایل و جود دارد برای آرامش شما عزیزان از اینکه دچار زیان مالی نشوید بار و اثاثیه شما عزیزان را بیمه نموده تا در صورت آسیب دیدگی بتوانید خسارت خود را از بیمه باز پس بگیرید.

باربری و اتوبار سرو در صوررتی که شما عزیزان از ما بخواهید کار بسته بندی وسایل منزل را برای شما عزیزان انجام می دهیم . در هنگام بسته بندی رعایت چند نکته برای جلوگیری از وارد شدن ضرر به لوازم ضروری است:

  1. انتخاب جعبه مناسب و محکم: یکی از دلایل مهم در سلامت و امنی لوازم نوع، جنس و مقاومت کارتون مورد استفاده در بسته بندی است لذا باید در انتخاب کارتون محکم دقت کافی را به خرج داد.
  2. استفاده بهینه از فضای کارتون: سعی کنید بیشتر و یا حتی کمتر از فضای کارتون در آن وسیله نچینید زیرا موجب آسیب دیدن کالاها می شوند.
  3. استفاده از نوار چسب: برای جلوگیری از بیرون ریختن لوازم استفاده از نوارچسب برای بستن درب کارتون لازم و ضروری است.

دیگر نگران بلند کردن وسایل سنگین در هنگام جابه جایی نباشید. اگر شما نیاز به حرکت اقلام سنگین دارید کارکنان توانای باربری و اتوبار کارون این کار را برای شما انجام می دهند. با اعتماد به باربری سرو شعبه کارون اثاث کشی راحت و متفاوتی را تجربه کنید.

باربری و اتوبار کارون متعهد به ارائه خدمات با کیفیت و مدرن با راه حل های نوآورانه است. دفاتر این باربری از لحاظ استراتزیکی در سراسر کشور قرار دارند تا اثاث کشی را برای شما آسان کنند. باربری و اتوبار کارون

باربری کارون پایین ترین و مقرون به صرفه ترین نرخ های موجود در بازار را بدست آورده که برای مشتریان این باربری بسیار مفید است. باربری و اتوبار کارون

شماره تماس باربری و اتوبار کارون : 88584613

باربری کارون
باربری و اتوبار کارون
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction