• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار سرو شعبه جیحون

باربری جیحون | اتوبار جیحون | وانت تلفنی جیحون

برخی از افراد در طول زندگی خود هرگز جابجا نمی شنود. برخی دیگر اما برای یافتن شغلی بهتر، خانه، محیط و یا حتی آبا و هوای بهتر بارها جابه جا می شوند. رفتن به محلی جدید می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد اما قبل از آن باید کارهایی از قبیل جمع آوری و بسته بندی لوازم را انجام داد. 

باربری و اتوبار جیحون با 14 سال تجربه آماده ی ارائه خدمات حمل و نقل کالا و بار برای شما عزیزان تهرانی می باشد. شرکت سرو به تنها مسئله ای که می اندیشد این است که بهترین خدمت را به عزیزان مستاجرارائه نماید. بسیاری از افراد در جمع آوری وسایل و قرار دادن مناسب در کارتون, برای جلوگیری از آسیب دیدن وسایل مشکل دارند, شرکت سرو با داشتن افراد ماهر این مشکل را برای تمامی عزیزان حل نموده است. کارکنان باربری جیحون برای بسته بندی از کارتونهای چند لایه و محکم استفاده می کنند.

باربری جیحون دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد. باربری و اتوبار جیحون برای ارائه خدمات قوانین اتحادیه را در نظر می گیرد. باربری و اتوبار جیحون تمام هزینه های باربری را با توجه به نرخ اتحادیه باربری حساب می نماید. در تعیین نرخ باربری چند عامل دخالت دارند:

  1. نوع وسیله نقلیه: شما عزیزان می توانید با توجه به حجم بار و فصل جابه جایی وسیله نقلیه مناسب را انتخاب کنید. نوع سرویس انتخابی شما می تواند بر روی هزینه ها تاثیر بگذارد.
  2. مسافت: بسته به اینکه آیا می خواهید حمل و نقل درون شهری باشد یا برون شهری و اینکه مسافت از مبدا تا مقصد چقدر است هزینه های باربری متفاوت می باشد.
  3. سرعت جابه جایی: گاهی پیش می آید که مدت زمان محدودی را برای جابه جایی در نظر دارید.  سرعت جابه جایی و مدت زمانی که طول می کشد بر روی قیمت ها اثر می گذارد.

برای صرفه جویی در هزینه ها می توانید سرویس متناسب با بودجه و زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید.

آیا شما بسته و یا باری دارید که باید به سرعت حمل و جابجا شود؟ شما می توانید از باربری پیشتاز استفاده نمایید. باربری پیشتاز در کوتاه ترین زمان ممکن بارهای شما را به مقصد مورد نظر می رساند. باربری و اتوبار جیحون خدمات باربری پیشتاز را برای شما فراهم کرده است. باربری و اتوبار جیحون نامی آشنا در عرصه باربری

شما برای جلوگیری از وارد شدن خسارت به اثاثیه هایتان به بیمه باربری نیاز دارید. باربری و اتوبار جیحون بارهای شما را قبل از جابجایی بیمه می نماید. شما می توانید اطمینان حاصل کنید که در صورت آسیب دیدن لوازمتان در حین جابجایی بیمه تمام هزینه ها را به شما باز می گرداند. باربری و اتوبار جیحون

باربری و اتوبار جیحون به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتیکه ناگزیر به خرید شدید حتما به کارکنان این باربری اطلاع دهید تا برای بسته بندی از جعبه های مخصوص مواد غذایی استفاده کنند. این جعبه ها از فاسد شدن مواد جلوگیری می کنند. باربری و اتوبار جیحون همراه همیشگی شما

شماره تماس باربری و اتوبارجیحون  : 88584613

باربری جیحون
باربری و اتوبار جیحون
Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction