• این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 0912-8915218

باربری و اتوبار شهرک آزادی

باربری شهرک آزادی | وانت تلفنی شهرک آزادی | باربری ارزان قیمت

باربری منطقه 21 شعبه شهرک آزادی آماده ارائه خدمات باربری و اتوبار به تمامی نقاط استان تهران وسایر استان های دیگر می باشد. باربری سرو با بیمه کردن رایگان وسایل شما به فکر جلوگیریاز وارد شدن خسارت مالی به شما می باشد.

باربری سرو انواع وسایل نقلیه را در شرکت باربری خود دارد تا با توجه به بار و مسافتی که قرار است طی شود خودرو را برای حمل بار شما بفرستد. باربری و اتوبار شهرک آزادی به حفظ محیط زیست اهمیت زیادی می دهد در همین راستا سعی نموده تا از وسایل نقلیه ایی استفاده کند که آلودگی کمتری را ایجاد می کنند.

باربری و اتوبارشهرک آزادی به شما توصیه می کند صورتحساب خود را بررسی کنید و از درست بودن موارد زیر در رسید کالای خود مطمئن شوید:

  1. تعداد لوازم حمل شده
  2. خدمات درخواست شده
  3. نوع وسیله نقلیه

باربری شهرک آزادی به شما توصیه می کند برای صرف هزینه کمتر بارهای اندک خود را با وانت تلفنی شهرک آزادی جابه جا کنید.

هزینه باربری با توجه به نرخ تصویب شده توسط اتحادیه حساب می شود. باربری و اتوبار شهرک آزادی دارای مجوز رسمی از اتحادیه باربری می باشد. باربری شهرک آزادی برای ارائه خدمات قوانین اتحادیه را در نظر می گیرد. 

باربری و اتوبار شهرک آزادی به شما توصیه می کند در روزهای نزدیک به جابجایی از خرید مواد غذایی به مقدار زیاد خودداری کنید. در صورتیکه ناگزیر به خرید شدید حتما به کارکنان این باربری اطلاع دهید تا از جعبه های مخصوص مواد غذایی استفاده کنند. این جعبه ها از فاسد شدن مواد جلوگیری می کنند. باربری و اتوبار شهرک آزادی

برای صرفه جویی در زمان و هزینه و اجتناب از استرس قطعا باربری و اتوبار شهرک آزادی بهترین انتخاب است. با اعتماد به باربری و اتوبار شهرک آزادی اثاث کشی راحت و متفاوتی را تجربه کنید.

شماره تماس شعبه شهرک آزادی باربری سرو: 44334189 - 88584613

باربری شهرک آزادی
باربری و اتوبار شهرک آزادی

 

Template Settings

Color

For each color, the params below will give default values
Blue Red Oranges Green Purple Pink

Body

Background Color
Text Color

Header

Background Color

Footer

Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction